2016 yılı itibariyle benzersiz yüksek kaliteli erkek çanta modelleri

 

 

 TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ %20 İNDİRİM !!!

 

KAMPANYA 16/06/2024 TARİHİNE

KADAR DEVAM EDECEKTİR. KUPON

KODU: KINGMEN20

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

facebook ile bağlan

2016 yılı itibariyle benzersiz yüksek kaliteli erkek çanta modelleri

Erkek Omuz Çantası, Omuz Çantası, Erkek Çapraz Çanta, Çapraz Çanta, Evrak Çantası, El Çantası, Postacı Çanta, Spor Çanta, Bisiklet Çantası, Sırt Çantası, Trend Çantalar, En Güzel Çantalar, Su Geçirmez Çanta, Askeri Taktik Çanta, Bel Çantası, Yeni Çanta Model

 

       2016 yılından bu yana "K&M Kutu Mağazam" adıyla, Çanta ürünleri ( Çapraz Çanta, Omuz Çantası, Göğüs Çantası, El Çantası, Evrak Çantası, Su Geçirmez Çanta, Spor Çanta, Sırt Çantası vb. kategorilerinde e-ticaret ortamında hizmet vermeye devam etmektedir. Amacımız, "En kaliteli" , "En güzel" , "En sıradışı" ve En benzersiz" ürünleri mümkün olan en makul fiyatlarla müşterilerimizin istifadesine sunabilmektir. Bu amaç için; Yurtiçi üreticilerimiz yanı sıra Yurtdışında ulaşılması zor lokasyonlardaki üreticiler ile de irtibat kurarak, Çanta Kategorisine ait benzersiz modellerin yasal prosedürlere göre ithalatını yapmak suretiyle müşterilerimizin en güzel ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. Gerek tasarım, gerek kalite olarak standardın üzerinde bir çizgi çizerek yol almaktır gayemiz.

      İşletmemiz, "K&M Kutu Mağazam" isim hakkıyla, Ülkemizde faaliyet gösteren en büyük e-ticaret platformlarında (TRENDYOL, HEPSİBURADA, N11, GİTTİGİDİYOR,  ÇİÇEKSEPETİ vb.) boy göstermekle birlikte www.kutumagazam.com e-ticaret sitemiz ile de faaliyetlerine devam etmektedir. K&M Kutu Mağazam 


      İşletmemiz, müşteri memnuniyetini sadece parasal değerler üzerinden değil, insani yaklaşımlar ile değerlendirerek sürdürmeyi bir görev kabul etmektedir. 

      Bugüne bakışımız; İnsan odaklı kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak üzere sektörel faaliyeti sürdürmeyi amaçlar.

      Geleceğe bakışımız; Gelişen teknolojiyle birlikte değişen dünyaya ayak uydurmak için araştırmak,takip etmek ve güncel kalarak sektörel büyümeyi amaçlar.

 

 

 

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?